Vaše peněženka potřebuje naši pomoc

Před léty jste si sjednali několik menších splátek, když bylo potřeba pořídit nové zařízení do bytu. Pokud jste žili sami, se splácením nebyl žádný problém. Ale najednou je tu rodina a spousta dalších výdajů. Na konci měsíce se vám vždy ve schránce nashromáždí mnoho složenek, které zvládáte uhradit jen s obtížemi a zpravidla i se zpožděním. Přestaňte riskovat, že se ocitnete ve zpoždění se splácením natolik, že byste museli hradit i vysoké penále a pokuty.

dlouhodobé úspory

Vždy existuje řešení

Tím řešením je to, že změníte poskytovatele vašich půjček. Nový partner vám může velmi příznivě změnit finanční situaci, jelikož nebude mít problém prodloužit vám dobu splácení. Úvěry, které mají splatnost nastavenou na několik desítek let, se splácejí zcela bez obtíží, protože výše měsíční splátky vůbec nezatíží váš rodinný rozpočet. Finanční produkt je https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/výborným způsobem, kterým lze refinancovat vaše stávající úvěry. Jistě si povšimnete toho, že nabízí možnost splácení i na dlouhých třicet let.

Snadné splacení celkové výše dluhu

Říkáte si, zda není příliš velkým rizikem, podepsat finanční závazek na třicet let. Ne, pokud vám nabízí možnost kdykoliv úvěr zaplatit v plné výši. Za takové mimořádné splacení celkové částky vám dokonce nebude účtován žádný poplatek navíc. Svým klientům nabízí i možnost zasílat kdykoliv mimořádné splátky v libovolné výši. Délka splácení úvěru může být i výrazně kratší, záleží na tom, jak se bude vaše finanční situace vyvíjet.

domácí finance

Jak získat úvěr

Získání úvěru je velmi snadné. Vše vám rádi vysvětlíme po vyplnění kontaktního formuláře. Pokud zašlete potřebné dokumenty, schválení úvěru bude trvat jen několik krátkých dní. Dokonce posuzujeme individuálně i všechny zápisy v registru dlužníků a drobné prohřešky nemusí být překážkou pro poskytnutí půjčky.

Scroll to top