Malá, ale funkční

Ne všichni mají byt o rozloze větší než 100 m2. Jsou prostě mezi námi takoví jedinci, kteří se musí smířit i s menší půdorysnou plochou svého bydlení. Říká se, že co je malé, to je pěkné. Toto úsloví může platit i v tomto případě, jen s menší úpravou. Při zařizování malého bytu se počítá s každým centimetrem čtverečním.

Každý kousíček místa musí být využit. Ale pozor! Nic se nesmí přehánět. Využití samotného prostoru by mělo být střízlivé a nábytek a veškeré ostatní vybavení by mělo splňovat přesně to, co je od něj očekáváno. Čím střízlivěji bude malý byt vybaven, tím větší vám bude připadat pocitově. Vyhrát byste si měli i s barvami. Ty by měli být světlejšího odstínu, aby celkově celý prostor zvětšily. Můžete použít jen jednu barvu, ale kombinovat různé odstíny. Například pohovka rozkládací, ve správně vybraném barevném tónu, udělá z malého obývacího pokoje místnost, kde bude dostatek místa nejen pro vás, ale i pro vaše přátele a známé.

vhodná barva

Bydlete stylově

Každý si svůj styl postupně vytváří. Někomu se líbí staré věci, které dýchají historií, druhému se zase líbí moderní. Je úplně jedno, jaký styl vyznáváte, důležité je, abyste se cítili dobře a byli spokojeni s tím, čím se obklopujete. Vyznavači pohodlí a vkusu se jistě nespokojí jen tak s nějakým nábytkem. Chtějí mít doma kvalitu, která je spojena s praktičností.

Zejména mladí lidé chtějí mít své bydlení prostorné a vzdušné. Žádné velké kusy nábytku, které by zbytečně zabíraly vytoužený http://www.dumazahrada.cz/stavba-rekonstrukce/stavba/24510-vytouzeny-stin-se-screenovou-roletou/prostor. Proto si tak oblíbili kvalitní a jednoduché pohovky, které jim kromě kvalitního posezení nabízí i kvalitní spánek. S tímto kouskem nábytku, který je pro každého nezbytností, dokážou ze svého interiéru vykouzlit moderní, praktický a pohodový domov.

žlutý větrák

Ani se vám nebude chtít vstávat

Z pohovky, jejíž kvalitou budete překvapeni, se vám nebude chtít ani vstávat. Toužíte-li po opravdu hezkém kousku k posezení s přáteli, poohlédněte se po praktických rozkládacích pohovkách.

Scroll to top