Pořiďte si dokonalého pomocníka


Dnes už snad uvidíte přes léto bazén téměř na každé zahradě. Jde nejen o to, že je to dnes v módě, ale hlavně se už nemusíte mačkat na přeplněných koupalištích a spoléhat na nějaké otevírací doby a můžete si užívat vodní zábavy kdykoliv budete chtít. Ano, mít vlastní koupací zařízení na zahradě u domu je velkou výhodou, ale také jde o další starost, protože o bazén a hlavně o bazénovou vodu je potřeba se opravdu velmi dobře starat.
skok v oblečení do vody
Kromě toho, že je potřeba si pořídit několik základních přípravků bazénové chemie a pravidelně je dodávat do bazénové vody, je také nutné pravidelně bazénovou vodu kontrolovat a v neposlední řadě je důležité si také pořídit několik pomocníků, které najdete v oddělení bazénového příslušenství a kteří Vám usnadní péči o bazénovou vodu a pomohou Vám s její údržbou a s údržbou celého bazénového zařízení.
Mezi takové velmi potřebné pomocníky patří také plovák na tablety, který je zapotřebí, pokud využíváte k péči o Váš bazén tabletované přípravky, které nelze jen tak samostatně vhodit do bazénové vody, protože by se mohlo poškodit dno bazénu a také proto, že by se účinné látky z nich rozpouštěli pouze lokálně na jednom místě a nedostaly by se tak do celého obsahu vašeho bazénového zařízení a tím pádem by nebyla bazénová voda dostatečně ošetřená.
brýle do vody
Plovák na tablety se pohybuje po hladině vody a tím pádem se z něj účinné látky dostávají do celého obsahu bazénového zařízení a Vy si můžete být jisti, že je o Vaši vodu dokonale postaráno. Plováky na tablety se vyrábějí v různých tvarech a velikostech, z kvalitního odolného a pevného plastu a jsou vhodné pro všechny druhy přípravků v pevném stavu. Kromě plováků najdete v nabídce bazénového příslušenství i další důležité pomocníky, jako jsou třeba síťky, vysavače, kartáče či třeba hadice. Prostě všechno potřebné pro dokonalou péči.

Posted in Nezařazené
Scroll to top