Doplňky dělají elegantního muže

Existuje několik kategorií produktů, které by měl vlastnit každý správný muž. Nikdy na ně nezapomínejte, ale také to nepřehánějte. Když to bude vypadat, že se až příliš snažíte, tak vám to nijak nepomůže, spíš naopak. Jedná se zejména o:

  • hodinky,
  • ponožky,
  • pánské tašky,
  • rukavice a šály.

náramkové hodinky

Kolik je hodin?

Hodinky jsou naprostým základem. Pokud chcete vypadat profesionálně, tak je musíte mít vždy na ruce. Vybírat můžete z nespočtu stylů a materiálů, ale myslet byste měli i na cenu. Díky tomu, že vám tento kus funkčního doplňku vydrží roky, tak do něj určitě investujte . Spolehněte se na značky, které mají jméno a bohatou historii. Jen tak si zajistíte úctu a obdiv.

Barevné, elegantní i šílené

Ponožky nosíme všichni. Jistě víte, že spousta podnikatelů a manažerů nosí barevné ponožky s různými vzory. Je to sice nenápadná možnost, jak se odlišit od ostatních, ale úžasně praktické. Nesnažte se ale až moc. Můžete zvolit zajímavé odstíny, proužky i puntíky. Ponožky s autíčky ale nebudou nejvhodnější. Co je moc, to je příliš.
pánská aktovka

Není kabelka jako kabelka

Mnozí si z pánských tašek dělají legraci, protože často vypadají jako kabelky. Nenechte se tím odradit a pořiďte si takovou, která se bude hodit ke každému oblečení. Do obleku osobní, hygienické a pracovní věci zaručeně nenaskládáte. Barva ale nemusí být vůbec nudná. Zvolte neutrální černou, hnědou, tmavě modrou, zelenou nebo tmavě vínovou. Netradiční barvy vám můžou dodat jedinečný vzhled.

Hřejivé a elegantní

Na šálu s rukavicemi většina mužů nemyslí, ale jsou to doplňky, které zajisté oceníte. Nejen, že vám bude v chladnějším období či počasí teplo, ale budete také vypadat nenuceně a přitom stylově. U šály zvolte neutrální nebo naopak kontrastní barvy k oděvu. Naopak zapomeňte na stejnou barvu, kterou máte na sobě. Budete tak vypadat příliš unyle. V případě rukavic zvolte koženku nebo kůži a barvu volte ideálně tak, aby ladila s botami.

Scroll to top