Site Overlay

K dokonalosti ve vašem bytě schází jen krůček – barevné zásuvky a vypínače

Stačí málo a interiér vašeho bytu může být naprosto dokonalý. Obejdete se přitom bez drahého nábytku, přehršle dekorací anebo sto procentního vyladění veškerého vybavení. Mnohdy stačí změnit malý nepatrný detail a všechno je rázem jinak. Třeba díky tomu, že své zásuvky a vypínače obléknete do barev.barevná papírová paleta
Ano, něco takového ještě poměrně nedávno možné nebylo, ale konečně tato dlouho očekávaná revoluce nastala. Když lidé doletěli na měsíc a dokáží transplantovat životně důležité orgány, tak proč by nemohli vyrobit barevné zásuvky a vypínače? Konečně je to tedy zde a všichni ti, kteří nesnesou pohled na barevnou stěnu opatřenou bílou zásuvkou, mohou jednou provždy zapomenout na složité barvení a polepování této drobné domácí elektroniky.
Naši malí domácí elektroničtí pomocníci získali novou vizáž, kterou jistě oceníte. Stačí, když si vyberete tu pravou z bohaté nabídky produktů Schneider unica, mezi kterými najdete výrobní řadu unica plus anebo unica colors.pozadí – barevné trojúhelníky

Velká změna díky chytrému modulárnímu řešení

Na bílé zásuvky na barevné stěně už jste si možná tak nějak zvykli a většina lidí vůbec neví, že to jde i jinak. Proto se možná právě obáváte, aby se vám nestalo, že si budete muset zvykat na barevné kontrasty v případě, že se v budoucnosti rozhodnete vymalovat jinou barvou, anebo naopak při každé změně výmalby měnit i veškeré zásuvky a vypínače. Zůstaňte v klidu, nic takového vám nehrozí!
Řešením všech těchto situací je chytrý modulární systém, který umožňuje na libovolný univerzální strojek napasovat jakýkoli barevný rámeček. Takže vypínači a zásuvkami schneider unica vybavíte svou domácnost pouze jednou, a posléze už budete při každé odlišné výmalbě měnit pouze barevné rámečky. A to lze provádět velice snadno, během pár chvil. A nevyjde vás to na víc peněz, než na několik desítek korun. Tak co, zkusíte to i vy?