Laser game s rodinnými příslušníky

Čeká vás v nejbližší době událost, na které se sejde celá rodina? Není snad většího štěstí, než vidět mladší a starší generaci pohromadě. Užít si však společné chvíle nemusíte pouze z pohodlí domova, ale i někde, kde získáte nové zážitky v kruhu vašich nejbližších.
Vyrazte se odvázat na laser game , protože se jedná o hru, která je vhodná pro různé věkové kategorie a svým dějem vás zcela jistě nezklame.

billboard-left(1)

Není důvod se bát – hra je naprosto bezpečná

Abyste starší generaci přiblížili to, co daná hra obnáší, musíte jim říct především informaci, že se jedná o zcela bezpečnou zábavní aktivitu. Vybaveni budete laserovou vestou, která bude zachytávat dané paprsky, a to v místech jako je hruď, ramena a záda.

  • Laserová zbraň vás nijak neohrozí na životě!

Rozdělit se můžete do týmů, které budou proti sobě soupeřit o prvenství, ale pořád platí, že hlavním principem hry je užít si především zábavu. Nabídka her je pestrá a jistě si z ní vyberete minimálně jednu, která vás svým dějem zaujme. Je možné si rovněž zvolit i prostor (neboli arénu), ve které se pustíte do hry s plným nasazením.

Zvolte si arénu dle vašeho přání

Na výběr máte ze dvou arén. Tou první je Labyrint a jedná se o takzvané bludiště, které se nachází ve vnitřním prostoru. Aby hra dosáhla ještě lepší úrovně, je tento prostor doplněný pouze o neonové osvětlení. Ve tmě však budete vidět vaše zásahy mnohem lépe a taktéž prožijete adrenalin, který vám rozhodně chybět nebude.
Druhou arénou jsou Aztécké chrámy. Je jedinečná zejména tím, že se zaměřuje i na venkovní prostor. Užít si tak potěšení ze hry a najít velké množství úkrytů, můžete i na stromech.

DSC8113

Nabídka zahrnuje 11 různých her

V závislosti od toho, k čemu se přikloní vaše rodina, si můžete zvolit jednu hru, která vám přinese nespočet zážitků. V nabídce jich je celkem 11 a svým tématem se od sebe zcela liší. Udělejte si vzpomínkový den v kruhu vašich nejbližších a neváhejte zamířit na laser game, kde je prostor pro dovádění, který uspokojí všechny členy vaší rodiny.

Posted in Nezařazené
Scroll to top