I potrubí z PVC vyžaduje regulační prvky

Vodovodní potrubí nebo jakékoliv jiné vedení kapalin vyžaduje regulaci. Ta může být provedena nejrůznějšími způsoby, avšak mnohdy se k těmto účelům využívají i uzavírací klapky. Těchto regulačních prvků existuje celá řada, avšak jedním z nejpoužívanějších typů bývá bezesporu mezipřirubova uzavírací klapka s pákovou rukojetí pvc-u chlorito.cz. Tou je možné spojit dvě PVC trubky, díky čemuž není třeba instalovat jakékoliv další příruby. Největší výhoda tohoto typu uzavírací klapky tedy tkví v absenci dalších přírub, které by překážely v celkovém vedení nebo by byly jakkoli jinak nepraktické.Ventily v potrubní síti
Jaké průměry můžete zakoupit?

  • Nejmenší 75 mm
  • Střední 90 mm
  • Největší 110 mm

Jak můžete vidět, tyto průměry jsou poměrně velké, pokud je řeč o klasickém vedení vody nebo jiných kapalin. Ačkoliv pro hydraulické agregáty se používají o něco jiné regulační prvky, u klasických vodovodů, kde se využívají i PVC trubky, najdete klapky tohoto typu poměrně často. Nesmíte však zapomínat na určení těchto regulačních prvků. Jsou totiž určené pro operativní a pravidelný krok při regulaci toku kapaliny v potrubí. Pravidelnost řízení je dána několika kroky, v tomto případě jde o odstupňování řídící páky vždy po 15°.
Kromě toho je výhodné také pojištění, které funguje v každém kroku. Chcete-li zajistit ovládací páku v polovině operačního rozsahu, nebude to činit žádný problém.Uzavírací ventil kapaliny

Robustní konstrukce pro maximální bezpečí

Přidáte-li těmto prvkům kvalitní výchozí materiál a samozřejmě správnou konstrukci, vyjde vám z toho ovládací prvek, kterému můžete i z dlouhodobého hlediska plně důvěřovat. Proto není pochybu o tom, že i pro vás se tyto prvky stanou velmi oblíbenými, neboť s nimi budete mít pouze pozitivní zkušenosti, stejně jako mnoho dalších zákazníků, jako jste vy.
Pro maximální spokojenost proto stačí jenom vybrat správný průměr klapky, správně tento prvek nainstalovat a samozřejmě vhodně jej používat.

Scroll to top