Jak udělat domov hezčím?

Každý interiér je jiný, nicméně všechny by měli mít jedno společné – obyvatelé by se v něm měli cítit příjemně a v bezpečí. K tomu, aby tak bylo, se používá celá řada doplňků, díky kterým celý interiér vypadá rázem mnohem útulněji. Pokud tedy i vy máte nějaký pokoj, který stále není podle vašich představ, čtěte dál. Poradíme vám pár fíglů, díky kterým bude každý pokoj jako z časopisu!

moderní pokoj

Prvním způsobem, jak z obyčejného pokoje udělat oázu klidu, je koupit si sedací pytel https://www.beanbag.cz/. Sedací pytle totiž nejenže skvěle vypadají, ale mají i své praktické využití. Pohodlně se na ně mohou posadit dospělí, děti i všichni domácí mazlíčci. Nehledě na to, že sedací vaky jsou vyrobeny z materiálu, který se výborně udržuje. Pokud tedy máte doma malé děti, kterým sem tam spadne nějaké jídlo, nemusíte se bát, že vak bude za chvíli na vyhození. Prostě pytel otřete a vypadá hned jako nový! Navíc sedací vaky jsou další prostor, kam se můžete usadit – a především tyto prostory dělají z obyčejného pokoje něco naprosto výjimečného. Zkrátka relaxační zónu musí mít každý byt nebo dům.

útulný pokoj

Kromě toho je fajn si pořídit i spoustu malých polštářků. Ty rozmístěte po pokoji – především po sedačce a sedacích křeslech. Díky těmto maličkostem můžete perfektně sladit veškeré barvy. Malé polštářky výborně ladí například se závěsy, koberci, nebo dekami. Ačkoliv muži tyto doplňky nemají moc rádi, stůjte si za nimi.

Kromě těchto maličkostí si kupte i nějaké vonné svíčky. Svíčky vypadají vždycky moc hezky – obzvláště pokud voní. Nicméně dejte si pozor na to, abyste vybírali svíčku, která během hoření neuvolňuje škodlivé látky. V takovém případě vám zapalování svíček určitě nedoporučujeme. Kvalitní vonnou svíčku vhodnou k aromaterapii poznáte podle toho, že nebude obsahovat žádný parafín. Druhým dobrým znakem je to, že k provonění jsou používány kvalitní esenciální oleje.

Scroll to top