Zuby by měly být důkazem zdraví a krásy

Být spokojeni s vlastním vzhledem můžete pouze v případě, že děláte maximum proto, abyste byli zdraví a vypadali krásně. A jsou to právě vaše zuby, které ostatním kolem vás napoví, jak se o sebe staráte. Návštěva zubního lékaře by proto měla být na seznamu vašich pravidelných aktivit, tak jako čištění samotných zubů.
Zdokonalit však jejich vzhled můžete i díky tomu, že absolvujete ortodontickou léčbu, která vám chrup srovná tak, abyste se za něho nemuseli nikdy stydět.
snímek zubů

Nechte si nasadit rovnátka – má to smysl!

Nechat si vylepšit chrup pomocí rovnátek Praha v současnosti není žádné mínus. Dnešní doba je otevřena všem procedurám, které dokážou vylepšit náš vzhled účinně a dlouhodobě a jednou z nich je i léčba na ortodoncii.
Je ovšem nutné podstoupit prvotní vyšetření a pečlivě konzultovat se specialistou to, v jakém stavu je váš chrup a jaký druh léčby by byl pro jeho úpravu tím nejlepším řešením. V http://eagri.cz/public/web/file/178159/Uspesne_projekty_PRV.pdf případě, že vám nabídne několik způsobů k tomu, jak se postarat o jeho krásnější vzhled, nepřehlédněte nabídku nejnovějších rovnátek, jakými jsou ta neviditelná. Patří sice do náročnější finanční skupiny, ovšem mají velkou výhodu v tom, že nejsou vidět a jsou pohodlná i z hlediska jejich nošení.
Mezi nejznámější patří kovová rovnátka, která mají v současné době i několik možností k tomu, jak jejich vzhled na vašich zubech vylepšit. Vsadit můžete na estetickou verzi nebo jich doplnit o barevné gumičky.
zubní kartáček

Péče o chrup dík dentální hygieně

Je nezbytné klást důraz i na pravidelné čištění vašich zubů nejen z pohodlí domova, ale dopřát jim i zvýšenou péči od dentální hygienistky. Správně udržovaný chrup má dlouhodobou pravděpodobnost k tomu, aby do něho váš dentista nemusel zasáhnout pomocí různých zákroků. V případě, že budete nosit rovnátka – to platí dvojnásobně.
Vyhněte se tedy všem nepříjemným zákrokům a bolestivým stavům díky tomu, že budete dbát na dentální hygienu, která je v každém ohledu klíčem k úspěšné léčbě.

Scroll to top