Texty šité na míru

Texty šité na míru, přesně těmito slovy by se daly popsat PR články. Základní verzí jsou texty označené jako 1.0. Novou verzí jsou články verze 2.0. Ty se označují jako revoluční, protože se píší jiným stylem. Jistě vás napadne otázka, proč jsme texty měnili a proč bylo nezbytné vytvořit novou formu?
kniha káva
Není to jenom z toho důvodu, abychom inovovali a přišli s něčím novým, ale je to především proto, že požadavky internetových vyhledávačů se mění, zvyšují a to co platilo před 10 lety už je dávno minulostí. Neplatí už ani to, co fungovalo před pěti lety. Internet se vyvíjí, a pokud nechcete zůstávat pozadu, musíte také inovovat a zlepšovat své produkty a služby. Naše se týkají právě textů a toho, že s nimi navazujeme na zpětné odkazy. Díky tomu můžeme vaše webové stránky dostat na přední nebo vyšší pozice ve vyhledávačích po zadání klíčového slova.
optimalizace pro vyhledávače 45

Nezůstávejte pozadu a nechte se inspirovat

Naše služby jsou kompletního charakteru, proto se nemusíte o nic starat. Stačí si texty objednat a máte hotovo. Pomůžeme vám s výběrem klíčových slov, i se zvolením jejich počtu. Podle vašich potřeb navrhneme optimální řešení, které bude pro vaše stránky šité na míru. Dle klíčových slov se následně píší texty, které jsou vždy originální. Nejedná se o žádné kopie. Vždy splňují normy a vždy jsou hezky čtivé.

Nové texty mají hned několik výhod. Nyní si pár z nich vyjmenujeme:

1. Texty jsou zabezpečené formou SSL zabezpečení.

2. Weby používají tematické kategorie, proto bude váš text zařazen přesně do kategorie, které bude odpovídat, to ještě zvýší pravděpodobnost návštěvy vašeho webu.

3. Weby jsou obsahově bohaté a mají vysokou návštěvnost.

4. Weby odpovídají požadavkům mobilních zařízení, proto je můžete navštěvovat i z jakéhokoliv mobilu, jsou takzvané responzivní.

5. Každý článek je napsán pro jedno klíčové slovo, což umožňuje ještě vyšší efektivitu a maximální využití odkazu.

Scroll to top