Pohoda na zahradě či terase

Letní vysoké teploty jsou tady a s nimi dlouhé dny, kdy se nám nechce nic dělat. Pokud máte zahradu nebo terasu, pak máte zajisté možnost si odpočinout v klidu v místě, kde vás nebude nikdo a nic otravovat. I pohodu na zahradě si můžete ještě zlepšit za pomocí některých vynálezů dnešní doby, které prostě musíte mít. Jednoduše si užijte chvíle klidu.

žena u bazénu

1. Zahrada

Zahrada je ideální místo k odpočinku, především pokud máte na zahradě vzrostlé stromy. Pod ně ideálně umístěte posezení. Stromy totiž dělají přirozený stín a v jejich blízkosti je teplota až o několik stupňů nižší. Fungují totiž jako přirozená klimatizace. Pokud máte rádi přirozené houpání, jsou přímo pro vás jsou ideální houpací sítě, které právě ve stínu zajistí naprosto dokonalé místo k odpočinku či třeba ke čtení knih. Stejně tak si můžete užít skvělou vířivku, která je dnes velice dobře dostupná. Nezapomeňte však na servis vířivky, aby se vám zbytečně brzy nezničila. Pokud budete mít na zahradě dostatek místa, pak si můžete na zahradu pořídit i pořádný bazén a pak už se ze zahrady nemusíte ani hnout.

muž ve vodě

2. Terasa nebo balkon

Pokud nemáte to štěstí ale máte aspoň terasu či balkon, pak patříte přece jen ke šťastné části lidí, kteří mají aspoň nějaké místo kam se v létě zašít a užít si trochu klidu. Na terase či balkonu budete mít trochu méně místa, než na zahradě a budete s ním muset trochu lépe hospodařit. Pokud máte terasu krytou, pak je to skvělá varianta pro venkovní pohovku, která může v letních měsících nahradit i tu v obývacím pokoji. Stejně tak na terase můžete najít místo pro závěsné křeslo, které může nahradit houpací síť, která se většinou na terasu nevleze. Balkon je sice nejmenší možností, ale i tam si můžete udělat pohodu. Stačí zasadit květiny, dát na balkon nábytek a zařídit si jej dle svého vlastního uvážení.

Scroll to top