O moderních způsobech seznamování

V dnešní době je již zcela běžné využívání všelijakých sociálních sítí. Kdo je nemá, jako by nežil. Dle mého názoru dnes není snad už nikdo, kdo by neměl minimálně e-mail. Internetová komunikace je dnes, ať chceme, či nechceme, běžnou součástí našeho života.

Najdou se tací, kteří zkouší žít bez nich, ale moc se jim to nedaří. Vydrží den, dva, možná týden, ale poté se vrátí zpět.
fyzické seznámení

A nyní již konečně něco k tomu seznamování.

Je pro vás jednoduché nalézt nové, ty pravé přátele? Skutečný kamarád je člověk, který vás nikdy nezradí, pomůže vám v nesnází, podpoří vás. Je to zkrátka člověk, o kterého se můžete vždy opřít, protože je spolehlivý. Odměnou za to, co pro vás dělá, byste měli být i vy takovým člověkem. Každý potřebuje mít kolem sebe lidi, kteří ho podrží.

Možná, že je pro vás složité nalézt pravé přátele, natož lásku. Dnešní moderní doba je rychlá. Než se nadějete, je z vás zralý muž nebo zralá žena. Nejvyšší čas založit rodinu. Bohužel vám ale chybí partner.

Někdo se seznámí přes kamarády. Kamarádka vás pozve na oslavu narozenin, kde bude kromě vás pozvaný také nezadaný mladý muž a nenápadně vás seznámí. Toto může vyjít v případě, že máte skvělou kamarádku. Pokud je ovšem vaše nejlepší kamarádka také nezadaná, je tu další problém.
láska na celý život

Proto mnoho lidí využívá k seznámení online seznamky. Dle mého názoru to není zcela bezpečné. Půjdete za tmy na večeři do zapadlé restaurace. Tak co? Šli byste?

Navíc v chatu nepoznáte, jaký muž doopravdy je. Možná vám lže, pošle vám falešnou fotku nebo vás jen využije.

Výjimku tvoří ale neskutečný počet párů, které se takto skutečně seznámily a klape jim to dlouhá léta. Přála bych vám, abyste to byli i vy.

Kromě klasických seznamek se využívá seznámení i přes různá internetová fóra. Jedna dívka napíše, že má nezadaného kamaráda a že ráda pošle zájemkyním jeho profil. Někdy skutečně žasnu.

Poslední dobou opravdu čtu samé otázky typu: Kde najít kluka/dívku dle mých představ? To je otázka. Introvertní typy moc nikam nechodí, na ulici mají všichni sluchátka…

Ať už se rozhodnete hledat lásku jakkoli. Přeji vám, aby vám to konečně vyšlo a byli jste šťastní.

Scroll to top