Nakupujte z pohodlí domova!

V dnešní uspěchané době musíme mít častokrát velkou trpělivost. Zvláště, pokud jdeme nakupovat. Taková předvánoční doba, to si žádá velkou dávku odvahy vstoupit do supermarketu a nakoupit potraviny na ty ‘poklidné svátky’, které pomalu ale jistě probíhají. To si pak říkáme, ať už ty Vánoce skončí. Ani se nenadějeme a jsou fuč, za to obchodní centra jsou stále přeplněné, protože každý musí nakoupit zásoby na Silvestr. Následujících pár měsíců po Silvestru jsou snad nejhorší, protože začínají povánoční slevy nebo také lednové výprodeje, které probíhají minimálně do půlky března. Jakmile tyto lednovo-březnové slevy skončí, začíná šílenství jménem Velikonoce.
Online obchod
Nevím jak vy, ale Velikonoce jsou pro mě snad nejhorším obdobím v roce a plakáty zajíčků, beránků a slepiček vyvěšené všude po obchodech mi tuto dobu znepříjemňují snad ještě víc. Ale určitě si nezapomeňte zaběhnout pro vajíčka v akci, které prodejci dva týdny před Velikonoci nenápadně zdraží, aby mohli jít následně s cenou dolu. Tím vznikne sleva, kvůli které tam plato třiceti vajíček určitě nemůžete nechat. Pokud na vás ovšem nějaké zbyde. Ihned po Velikonocích přichází první Máj, lásky čas a na konci července je určitě výhodné si zajít koupit něco z ‘Back to school edice’, kterou bezpochyby najdete i v té nejmenší sámošce ve městě. Tam ale radši nechoďte, tam už na vás totiž nic nezbylo. Abych nezapomněla, ještě tu máme čtvrtky nebo úterý, každý řetězec to má jinak. Co mají ale společného je fronta důchodců a maminek s dětmi, která se tvoří od šesti hodin ranních před supermarkety, protože právě začínají obrovské slevy. Pokud přijdete v osm, nemáte šanci koupit si kus salámu k svačině, protože když je to ve slevě, každý toho vezme přeci alespoň dvě kila. Od října tu máme opět přípravy na Vánoce a celý proces se znovu opakuje. Díky bohu, že dnešní doba nabízí mnoho jiných možností, jak si nakoupit a nemuset si nechat omezovat svůj osobní prostor ve frontě na párky. Na internetu najdete různé druhy společností, u kterých můžete on-line přes jejich e-shop nakoupit například potraviny. Výhodou je, že často mají ještě širší nabídku než obyčejné supermarkety, takže nejen ušetříte čas a nervy, ale máme možnost vyzkoušet jiné třeba i kvalitnější potraviny. Takové firmy ale neexistují jen na potraviny.
Nákupní košík
Nakupovat můžete oblečení jakéhokoliv druhu. Pokud jste trochu zdatnější a budete mít štěstí, je možné najít na webu i slevové kupóny k různým internetovým obchodům všeho druhu. Přes internet si můžete koupit i jízdenky na autobus, vlak, cokoliv vás napadne. Taxi služby často nabízejí slevu na první jízdu, pokud si koupíte službu přes jejich aplikaci. Objednat si můžete i jídlo z vaší oblíbené restaurace, které máte doma do hodiny. Častokrát se vyplatí hledat, zda nemají dané firmy, u kterých on-line nakupujete mobilní aplikaci, protože některé vám přičítají body za každý nákup, které pak můžete využít jako slevu. Tak co, nebude lepší začít nakupovat on-line než si kazit náladu přeplněnými obchody?

Scroll to top