Jak zjistit, kde je nejbližší instalatér

Asi nikdo z nás není rád, když se mu v domě něco porouchá či rozbije. Mezi největší nepříjemnosti pak patří havárie vodovodních a odpadních trubek. Ty jsou nepříjemné jak tím, že velmi rychle dokážou způsobit velkou škodu nejen nám, ale pokud bydlíme v bytě, i sousedům. A ti si samozřejmě budou chtít nechat opravy zaplatit.

Aby se minimalizovaly škody, je nutné na takovouto havárii přijít co nejdříve. To však může být mnohdy problém, vzhledem k tomu, že naprostá většina vodovodních a odpadních potrubí je ukryta ve zdi mimo naše zraky. Také nepomůže fakt, že pokud je ona prasklina malá a vytéká jen nepatrné množství vody, nemusíme na ni delší dobu přijít.

instalater2

Co tedy dělat, pokud ji přeci jen objevíme? V první řadě je nutné zastavit přívod vody. Tím zabráníme dalšímu výtoku. Ovšem bez vody samozřejmě být nemůžeme. Nezbývá tedy, než se pustit do lokalizace místa poškození a jeho opravy.

To ale nemusí být jednoduché, především protože, jak již bylo řečeno, je většina těchto trubek ve zdi. A zdaleka ne každý má pro jejich opravu dostatečné znalosti a vybavení. Nezbývá tedy, než zavolat instalatéra.

To se snadno řekne, ale kterého? V takovýchto chvílích je nutné vše řešit co nejrychleji. Je tedy logické, že se pokusíme najít toho nejbližšího. Ale jak zjistíme, který to je? Již jsou pryč doby, kdy jsme vyhledávali například ve Zlatých stránkách telefonní čísla s adresami. Dnes je třeba použít moderních technologií.

instalater3

Jednoduše stačí zadat do některého z internetových vyhledávačů heslo „instalatér Kanalizace – instalatéři“ a vaše město. Následně vám vyběhne seznam všech instalatérů v okolí, a jejich adresy se vám zobrazí na mapě. Navíc u nich budete mít kromě kontaktu i otevírací dobu či hodnocení od bývalých zákazníků, takže můžete vybrat skutečně toho nejlepšího pro danou situaci.

Je tedy vidět, že dnes se celý proces poměrně zjednodušil. A to je dobře. Můžeme si tak ušetřit mnohé problémy.

Scroll to top