Erotické masáže jsou víc, než hrubý sex

Sex bývá často jen o vybití sexuálního pudu – lidská sexualita je mnohdy záhadou i pro samotné sexuology, ale na čem se většina z nich shoduje, je fakt, že jeho kvalita souvisí s citem a schopností dlouhé předehry. To ovšem znamená věnovat se svému protějšku mnohem déle, obětovat mu více času, a užít si sex v takovém rozsahu, v jakém by tomu mělo být.

dívčí obliče

Dříve lidé měli času mnohem více, dokonce i prostý poddaný lid za feudalismu. Jejich pozornost nebyla natolik rozptylována, jako dnes různými „pozlátky“ – mobily, auty, reklamami na všech frontách atp. Mohli se také sami sobě více věnovat a bylo poměrně běžné často se navzájem dotýkat, mazlit a projevit něžnosti, než došlo k samotnému pohlavnímu styku. Tím se sexuální energie výborně rozproudila a oba aktéři byli připraveni si sex skutečně užít.

A dnes? Stres, workoholismus, nedostatek spánku a odpočinku, povinnosti v rodině i v zaměstnání a další hromada starostí – to vše nás svazuje, bere energii, a máme-li chuť na sex (pokud ji vůbec máme), obvykle se odehrává stylem „hup na věc“. Není tedy s podivem, že nás takový vztah neuspokojí, a že jsme frustrovaní a zklamaní.

prsa v korzetu

Erotická masáž vrací do hry

Stává se, že si pak tento stereotyp přenášíme i do dalšího vztahu, a tak je záhodno tento začarovaný kruh přetnout, a především si jej uvědomit a snažit se o nápravu. Pochopitelně musíme začít u sebe a změnit svůj životní styl, ovšem pozitivní službu mohou vykonat i erotické masáže Praha 2. Nemá to nic společného se sexuálními praktikami vykřičených domů, jde o to, že si vás masérka příjemně naladí, uvolní, bude se vám věnovat tak, jako byste byli jejím skutečným partnerem, který potřebuje oporu, pohlazení, pozornost a péči.

Bude vás hladit a laskat tam, kde je vám to příjemné (nestyďte se o svých tužbách mluvit otevřeně) a dovede vás až na vrchol blaženosti, a pokud to zvládnete, můžete si těch vrcholů dopřát, kolik budete chtít.

Scroll to top