Dejte svým plánům zelenou a jděte do toho

Možná máte plán. A třeba je i tak trochu smělý, ale to přece vůbec nevadí. Tím spíše to bude ten správný plán, ta trefa do černého. Protože je už dávno ověřeno, že kdo se drží příliš při zemi, ten zpravidla ničeho nedosáhne. K úspěchu je třeba odvaha, a pouze ti, kteří se nebojí vykročit ze dveří a udělat krok do neznáma, mají nakonec na hlavě vavřínový věnec.

ikona inovace

Banky oceňují tradici, nikoli inovace

Nicméně zpět k vašemu plánu! Plánujete si založit vlastní firmu? Máte podnikatelský nápad, jaký ještě svět neviděl? Víte, jak dělat něco lépe, takže to zákazníci ocení? Tak směle do toho! A pokud vám ve vašem rozletu brání taková maličkost, jako jsou peníze, bez kterých se samozřejmě neposunete ani o píď, tak se přestaňte trápit tím, že vašim plánům bankovní úředníci nevěří a běžte tam, kde získáte plnou důvěru.Vždyť bankovní úředník, to je už ze své podstaty člověk, který neoplývá přílišnou fantazií, je vycvičený k tomu, hledat černé scénáře a podezřívat své klienty z nedostatečné erudice. Prostě, lidé, kteří jsou smělí a mají chuť riskovat bankovním úředníkům dvakrát nevoní. Takže z výše popsaných důvodů podporu pro své plány v bance rozhodně nečekejte. Banky oceňují tradice, nikoli inovace.

světlo v žárovce

Bez nápadů a odvahy bychom se nikam neposunuli

Jenže všichni moc dobře víme, že kdyby to takto šlo na zemi pořád, tak by člověk nevynalezl ani židli, natožpak žárovku. Zkrátka, odvážné lidi tady všichni potřebujeme! A to si moc dobře uvědomují nebankovní společnosti, které vám ochotně dají půjčku. A pokud náhodou máte malý příjem, tak se také o svůj kredit nemusíte obávat, právě pro vás je zde totiž nachystána hypotéka bez příjmu, díky které můžete dostatek financí pro své plány získat i vy!

Scroll to top