Ale není to jen vláček, co je oblíbené u dětí

Může to být spousta nejen hraček, ale i oblečení, a dokonce i mašinka tomáš kartáček Masinka-tomas na zuby a ten je dokonce i se zabudovaným časovačem. Ale to není všechno, děti si mohou také vybrat kompletní sadu na ošetřování svých zubů, nejen kartáček, ale také i zubní pastu a kelímek na vodu. Vše samozřejmě ozdobené motivy hrdinů tajuplného ostrova Sodor. Tam totiž, pokud nevíte, se nejen odehrávají nejrůznější dobrodružství a tam také bydlí mašinka Tomáš a spousta jeho kamarádů, které děti znají z oblíbeného animovaného seriálu Mašinka Tomáš. A všichni obyvatelé ostrova mají jedno společné, vždy nabízejí pomoc všude tam, kde je jí potřeba.

červený vláček

Samozřejmě, že svým dětem nebo vnukům můžete koupit nejen kompletní sadu na ošetřování zubů, kde je nejen kartáček, ale také i zubní pasta a kelímek na vodu, ale také náplasti na drobná poranění, nebo i různé skládačky, samolepky, voskovky, nalepovací tetování, hry, karty, plyšové hračky, vše s obrázkem dětského hrdiny mašinky Tomáše. Ale k vláčku jdou také dokoupit další sady kolejišť, jeřáby, další mašinky kamarádi, jeřáby na nakládku zboží, tunely, prostě malí železničáři si mohou vybrat z této obsáhlé nabídky. A můžete mít i nádraží a tím je možné proměnit dětský pokoj na velký železniční uzel, a to se vším všudy.

dítě a kartáček

Ale, ani to není všechno, s motivy tohoto hrdiny, který jezdí mimochodem na baterky, takže je bezpečný, je možné dětem pořídit také povlečení do postýlek, samozřejmě i pyžama, trička, ale i odznaky, puzzle, peněženky, omalovánky, věci do školy a knížky, opět s motivy mašinky Tomáš a jeho kamarádů z oblíbeného seriálu Mašinka Tomáš. Na našem trhu je široký sortiment těchto věcí, každá z těchto věcí a hraček může přinést radost klukům i holčičkám. A navíc, si děti mohou s větší radostí čistit zuby, a to díky kompletní sady na ošetřování zubů, kde je nejen kartáček, ale také i zubní pasta a kelímek na vodu.

Scroll to top